Etlejate koolikonkurss
9.detsembril toimus kooli etlejate konkurss „Jõuluvalgus“. See koolietapp oli veel ka valikuks Pühapäeva Katedraalkiriku poolt välja kuulutatud linna etlejate konkursile.

Konkurssist võtsid osa IV-VI kl. õpilased. Kompetentne heatahtlik žürii puutus kokku raske ülesandega: kõikide suurepäraste etlejate poolt ette kantud teoste hulgast tuli välja valida kaks teost, mis olid kõige paremini esitatud.

Kõik osavõtjad olid hästi ette valmistunud. Nii luuletused kui ka proosakatkendid kõlasid tundeküllaselt, mõtestatult, südamlikult. Linna konkurssile valis žürii välja IV B kl. õpilased Marika Vallimetsa, Vlada Tihhonova, kes lugesid luuletuse „On maakohti, kus inimesed ennast ei teadusta...“ , Semjon Nadsoni (õpetaja – N.Leonova) ning VI B kl. õpilase Dmitri Zareckii, kes luges arhimandriit Ioann Šahhovski luuletuse „Au kõrgeaulisele Jumalale“ (õpetaja –Ž.Narõškina).

Täname kõiki konkursist osavõtjaid ja neid ette valmistanud õpetajaid!

Helgeid Jõule!
1-8 | 9-12